Fotogalerie – Anenské hody 25.7.2021

Tradiční Anenské hody v Hradčanech, hody s dlouholetou tradicí, která byla několik let potlačena. Od roku 2015 je koncipována na neděli. Zahájení hodů je ranní mší v Kapli sv. Anny. Pokračuje se odpoledne v místním areálu SPORT PARK Horka venkovní akcí na hřišti, kde jsou rozmístěny párty stany s  lavicemi k posezení. Ve vzdálenější části je postavena velká atrakce k pobavení dospělých i dětí.

V letošním roce to byla velká, 15m dlouhá nafukovací překážková dráha nazvaná Bootcamp. Dále pro menší děti byl postaven skákací hrad ve tvaru tygra a jedno elektrické autíčko.

K tanci a poslechu hrála hudební skupina HOBBY Music.

Občerstvení bylo zajištěno formou točené limonády zdarma. Dále se čepovalo pivo Bernard 11°, první bečku platí starostka a druhou bečku platí místostarosta.Podávání vína, vinného střiku a uzené cigáry z udírny bylo zpoplatněno 30,- Kč za ks.

Akce byla ukončena ve 20:00 hod. Poděkování panu Josefu Matyášovi, hradčanskému rodákovi, který obci věnoval keramický znak obce Hradčany z dílny Jiřího Matyáše. Znak bude pověšený v kanceláři obecního úřadu.